Westland huisvest migrant op tuinbouwgrond
Het Westlandse gemeentebestuur heeft dinsdag besloten dat tuinders onder voorwaarden tijdelijke huisvesting mogen realiseren op glastuinbouwgrond.
Westland gaat daarmee in op het verzoek van Glastuinbouw Westland (LTO Glaskracht) en werkgeversorganisatie VNO-NCW voor noodhuisvesting op korte termijn. Die is nodig, omdat het tekort aan bedden voor arbeidsmigranten hoog is opgelopen. In totaal zijn er in de komende jaren zeker tweeduizend bedden nodig.
De tijdelijke huisvesting is voorzien in portocabins voor de duur van twee tot drie jaar. De werknemersorganisaties moeten komen met geschikte locaties.Glastuinbouw Westland heeft uitzendbureaus verzocht om samen met hun klanten naar goede locaties te zoeken. Het betreft geen vestiging op erven, maar op grond met glastuinbouwbestemming.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz-Fahr 11041
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland TA1030 opraapwagen
1990, € 3.250
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
-

Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag23° / 11°75 %
-
Zondag18° / 12°70 %
-
Maandag16° / 10°30 %















