LTO blij met mogelijke vrijstelling fosfaatrecht
De vakgroep Vleesveehouderij van LTO Nederland heeft zich afgelopen tijd ingezet om voor de leden een vrijstellingsregeling binnen te halen in het kader van het fosfaatrechtenstelsel. Een oplossing in die richting lijkt in zicht, inspanningen worden beloond.
Na intensief overleg de laatste periode tussen het ministerie en de vakgroep Vleesveehouderij van LTO Nederland lijkt een oplossing nu in het vooruitzicht. Donderdag publiceerde het ministerie van Landbouw een Kamerbrief over de positie van de vleesveehouderij in het fosfaatrechtenstelsel.
Regeling 1 juli van start
LNV wil een vrijstellingsregeling voor vleesveehouders binnen het fosfaatrechtenstelsel hanteren. Hiervoor is overleg met de Europese Commissie een vereiste, het streven is om deze regeling op 1 juli 2018 in te voeren.
Ondernemers die gebruikmaken van de vrijstellingsregeling kunnen jongvee van vleesvee houden zonder fosfaatrechten. LTO Nederland is verheugd dat er een oplossing in zicht is.
Navigeer met uw muis of de pijltjes op uw toetsenbord (← →) door een tijdlijn van de fosfaatrechten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

Fendt 718 Gen6 Profi Setting 2
2021, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Weer
-
Maandag6° / 0°85 %
-
Dinsdag7° / 1°55 %
-
Woensdag4° / -1°20 %















