Mark Tijssen nieuwe LTO portefeuillehouder Schade
Mark Tijssen is door LTO Nederland benoemd tot portefeuillehouder Schade. Hij volgt Herman van Ham op, die de functie ongeveer tien jaar lang vervulde. De portefeuillehouder Schade leidt de LTO-delegatie in onderhandelingen over vergoeding voor leidingen die over en in het land van boeren en tuinders lopen. Daarbij gaat het zowel om het vergoeden van de schade als om een vergoeding voor het recht van opstal.

Tijssen (44), varkenshouder in het Limburgse Roggel, is vicevoorzitter van de LLTB. Voor diezelfde organisatie is hij ook portefeuillehouder Duurzaamheid. Eerder was hij tien jaar voorzitter van de LLTB-vakgroep Varkenshouderij en lid van de landelijke vakgroep Varkenshouderij.
Van Ham is er de afgelopen jaren in geslaagd om in de onderhandelingen met leidingbeheerders als TenneT en Gasunie een landelijke vergoedingensystematiek af te sluiten met praktisch uitvoerbare contractvoorwaarden. Ook wist hij een trendbreuk te bereiken in de hoogte van de vergoedingen.
Boerengrond
Dat betekent niet dat er geen werk meer is voor zijn opvolger Tijssen. Zo zijn er steeds meer initiatiefnemers in het buitengebied een nieuw tracé willen aanleggen over boerengrond. LTO zet zich er voor in ook daar goede overeenkomsten mee te sluiten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere X167R Zitmaaier (HIL) #27416
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Vrijdag12° / 9°95 %
-
Zaterdag12° / 7°95 %
-
Zondag11° / 7°95 %