O-gen polst interesse breedband Utrecht
Bewoners en ondernemers in het buitengebied van de Utrechtse gemeenten Wijk bij Duurstede, Bunnik, Utrechtse Heuvelrug, Leusden en Houten kunnen hun interesse voor een glasvezelverbinding aangeven via een enquête.

Coöperatie O-gen onderzoekt samen met de gemeenten hoe groot de interesse is en wat het kost om glasvezel aan te leggen in deze gebieden.
Bij voldoende kan de aanleg van glasvezel in 2017 starten.
Het is van belang dat minimaal 60 procent van alle bewoners per gemeente ’ja’ zegt tegen glasvezel in het buitengebied. Bij een lager percentage is de kans klein dat deze gemeenten op korte termijn glasvezel krijgen.
Marktpartijen
Afgelopen maanden heeft O-gen de kosten voor de aanleg van glasvezel in kaart gebracht. Omdat de afstand tussen de huizen in het buitengebied groter is, zullen de kosten hier hoger uitvallen dan in de kernen.
O-gen is nu in gesprek met marktpartijen die glasvezel aanbieden. Daarbij polst O-gen of zij belangstelling hebben om op korte termijn glasvezel aan te leggen in de buitengebieden van de vijf gemeenten.
Enquête
De enquête kan tot 15 juli ingevuld worden via breedband.ogen.nl/enquête.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
-
Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-
Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn FC313-F frontmaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Donderdag22° / 16°25 %
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %