Van Hall benoemt lector weidevogels
Astrid Manhoudt gaat binnenkort beginnen als lector Weidevogels bij hogeschool Van Hall Larenstein. Ze blijft parttime werken bij Boerennatuur.nl.

De benoeming is bekend gemaakt tijdens de bijeenkomst 'Uitvoering Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer 2016' in Driebergen-Zeist. Het ministerie van Economische Zaken en provincie Friesland financieren het lectoraat.
Manhoudt heeft veel ervaring met de kennisoverdracht en uitwisseling met collectieven. Zij is gepromoveerd op een onderwerp rondom agrarisch natuurbeheer en was onder meer werkzaam bij e Stichting Collectief Agrarisch Natuurbeheer (SCAN).
Verdien- en bedrijfsmodellen
In haar nieuwe functie zal ze zich bezig houden met onderwerpen als het opzetten van praktisch toepasbare monitoringssystemen en verdien- en bedrijfsmodellen in weidevogelgebieden.
Daarbij wordt samengewerkt met de opleidingen Diermanagement, Dier- en Veehouderij en Bedrijfskunde en Agribusiness en het mbo.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 3.950
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-
JOHN DEERE X590 ZITMAAIER (SOM) #691672
Gebruikt, € 8.950
-
JOHN DEERE 6 155M TREKKER (EMA) #90164
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Donderdag21° / 16°25 %
-
Vrijdag26° / 13°0 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %