AB Texel neemt transportbedrijf Butter over
Transportonderneming AB Texel neemt 100 procent van de aandelen van de Butter Group uit Dronten over.

Beide transportondernemingen zijn gespecialiseerd in het vervoer van landbouwproducten en overleggen al vanaf eind vorig jaar over de overname.
AB Texel heeft de afgelopen maanden vanwege de voorgenomen overname een haalbaarheidsonderzoek laten uitvoeren. Na het samengaan ontstaat een transportonderneming met een wagenpark van zevenhonderd voertuigen.
Grootste dienstverlener
AB Texel nam vorig jaar nog transportbedrijf J.H. Bok Transport uit Sneek over. Doel van de overnames is de grootste logistieke dienstverlener te worden in de agriketen.
Volgens de berichtgeving van Transport Online heeft het samengaan van AB Texel en de Butter Group geen nadelige gevolgen voor de werkgelegenheid bij beide ondernemingen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 312 S4
2018, P.O.A.
-
Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (ETT) #692326
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Donderdag22° / 13°65 %
-
Vrijdag22° / 13°70 %
-
Zaterdag21° / 13°75 %