Rabo beoordeelt dringendste rentederivaten
De Rabobank heeft voor alle 1.300 'kwetsbare' mkb-klanten met een rentederivaat de herbeoordeling van het derivaat afgerond. Waar nodig werkt de bank met de klant aan een oplossing.

Dat is dinsdag bekend gemaakt door Rabobank Nederland. Uit het bericht blijkt dat het overleg met de betreffende klanten behoorlijk wat tijd kost.
Daardoor heeft de bank de rest van dit jaar nog nodig om de aanvullende herbeoordeling uit te voeren voor de andere 6.700 mkb-klanten met een rentederivaat. Zo'n 40 procent van hen is boer of tuinder.
Onvolkomenheden
Bij een beperkt aantal klanten is sprake van onvolkomenheden in de dienstverlening rond een derivaat. 'Zodra we dat tegenkomen, lossen we dat samen met de klant op, met oog voor de specifieke situatie van de klant', zegt Rien Nagel, lid van de raad van bestuur van Rabobank.
Op die manier is met zo'n tweehonderd klanten tot een oplossing gekomen. Met nog eens tweehonderd klanten wordt volgens Nagel gesproken over een oplossing.
Klachten
Op dit moment heeft de bank van zo'n 150 klanten een klacht over rentederivaten in behandeling. Klanten kunnen hun zaak ook voorleggen aan het onafhankelijke klachteninstituut Kifid of aan de rechter.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692297
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere 6125M (BIE) #58216
Gebruikt, P.O.A.
-
Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, P.O.A.
-
KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zondag13° / 7°25 %
-
Maandag16° / 11°90 %
-
Dinsdag15° / 11°85 %