Koe Sijtje voorspelt oranje-wedstrijden
Na octopus Paul is er een nieuw orakel opgestaan om de voetbalwedstrijden bij het WK te voorspellen. Koe Sijtje van Harry Heeman uit Middenbeemster voorspelt de oranjewedstrijden. Voor vanavond is verlies voor Oranje voorspeld.
De voorspellingen doet Sijtje voor de regionale zender RTV NH. Hier is ook de eerste voorspelling voor vanavond te zien.
De koe krijgt twee bakken voer voorgeschoteld, elk voorzien van een vlag van een land. De vlag op de bak waar de koe het eerst uit eet, is de door Sijtje voorspelde winnaar.
Niet bijgelovig
Een voor Oranje wellicht minder positief punt aan de voorspeller is dat de koe het oornummer 1313 heeft. Brengt dit ongeluk? 'Je moet niet bijgelovig zijn, want we spelen ook op vrijdag de dertiende', grapt Heeman.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE Z994R INCL 54SD MAAIDEK (HIL) #780861
Gebruikt, € 23.539
-

John Deere 3140 trekker (BIE) #783025
Gebruikt, P.O.A.
-

Kubota M4072 4 WD trekker
2018, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 (ZIJ) #781622
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 20°0 %
-
Donderdag22° / 16°0 %
-
Vrijdag23° / 14°5 %














