Kringloopcertificaat voor vijftig boeren
Ruim vijftig melkveehouders uit Groningen krijgen het Kringloopcertificaat. Zij hebben concrete stappen gezet naar het verder verduurzamen en optimaliseren van hun bedrijven.
Op dit moment zijn in Nederland ruim 550 boeren bezig met het verder sluiten van hun bedrijfskringlopen volgens deze systematiek.
‘Met ons programma maken we inzichtelijk hoeveel op het bedrijf gebruikte meststoffen daadwerkelijk door gras of maïs worden opgenomen’, aldus Michiel Bus van stichting MEI.
Meststoffen
Kringloopboeren betekent: boeren met minder stikstof- en fosfaatverliezen en dus ook minder uitspoeling naar grond- en oppervlaktewater. Het is de inzet om meststoffen zo goed mogelijk te benutten, zodat ze niet in het milieu komen.
LTO Noord Groningen-voorzitter Hilbrand Sinnema en loco-dijkgraaf Johannes Lindenbergh van Waterschap Noorderzijlvest reiken de certificaten vrijdag 13 juni uit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R 350 (DAA) #22228
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag16° / 8°0 %
-
Donderdag14° / 8°20 %
-
Vrijdag13° / 8°60 %














