Al 15.500 handtekeningen tegen Buijtenland
Meer dan 15.500 burgers en sympathisanten hebben tot nu toe de petitie 'Stop project Buytenland nu!' op www.petitie24.com getekend.
Deze week werd de vijftienduizendste handtekening geplaatst op de petitiesite. De actie is een initiatief van tien boerendochters - en zonen van de vijftien boeren die moeten wijken voor de 600 hectare recreatie en natte natuur.
Initiatiefnemers zijn Mariëlle en Sharona de Klerk. Zij plaatsten op 2 oktober als eerste hun handtekening. De vijfduizendste handtekening was op 27 oktober, nummer tienduizend op 20 november en 3 december volgde de vijftienduizendste handtekening.
Populair
De actie 'Stop project Buijtenland nu!' staat daarmee nu op de zesde plaats van de nog open zijnde populairste petities van Nederland.
Doel is om met dit burgerinitiatief veertigduizend handtekeningen te verzamelen. De Tweede Kamer zou daarmee zou de aanleg van het Buijtenlan dvan Rhoon op Midden-IJsselmonde opnieuw moeten behandelen.
'De Rhoonse polder levert geld, werkgelegenheid en voedsel op. Dus deze moet hoe dan ook blijven en mag absoluut niet worden vervangen door dure natuur en recreatie', stelt Sharona de Klerk op de petitiesite.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BIE) #692141
Gebruikt, € 5.644
-

John Deere 4066R Comp Trekker (HIL) #30630
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Woensdag6° / 3°80 %
-
Donderdag5° / 0°40 %
-
Vrijdag5° / -2°20 %














