CBL onderzoekt promotie duurzaam vlees
Het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL) doet komend jaar onderzoek doen naar hoe het duurzame vlees in de supermarkten beter gepromoot kan worden.
Voor consumenten is dit onderwerp nog te veel beperkt tot alleen biologisch, zegt communicatiedirecteur Marc Jansen van de supermarktkoepel in Levensmiddelenkrant.
'We moeten slimmer communiceren over wat de supers allemaal al doen, want we laten ons nu nog te vaak de kaas van het brood eten door organisaties als Wakker Dier', zegt hij op een van de bevindingen van de Nationale Denktank.
Vermengen
Over het voorstel van de Denktank om de verduurzaming van onder meer vlees te bespoedigen door reguliere, diervriendelijke en biologische producten met elkaar te vermengen is Jansen duidelijk: dat gebeurt al.
Aanloopperiode
'Wanneer formules overstappen op bijvoorbeeld varkensvlees met 1 ster van de Dierenbescherming, dan is er altijd een lange aanloopperiode. Hierin produceert een deel van de varkenshouders al wel duurzaam en een ander nog niet. Dat vlees wordt allemaal als regulier vlees verkocht. De crux is: wanneer begin je met communiceren dat al je vlees nu duurzaam is?, aldus Jansen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Vrijdag17° / 5°10 %
-
Zaterdag21° / 7°10 %
-
Zondag20° / 9°20 %













