Rutte: geluidsschermen koeien Polen niet ok
Als de berichten over geluidsschermen in Polen op plekken waar slechts koeien grazen waar zijn, dan is dat slecht besteed Europees geld. Premier Mark Rutte zei dat tijdens het vragenuurtje.
De berichten over geluidsschermen langs snelwegen waar nauwelijks huizen staan, waren vorige week aanleiding voor de PVV om Kamervragen aan Rutte te stellen.
'Als het bericht over geluidsschermen voor koeien zou kloppen, dan denk ik dat zelfs de Partij voor de Dieren dat overdreven vind', zei Rutte. 'Dat is dan slecht besteed geld.'
Europese meerjarenbegroting
Rutte was naar het vragenuur geroepen door D66-leider Alexander Pechtold, die Rutte verwijt niet eerlijk te communiceren over de Europese meerjarenbegroting.
'Ronkende teksten voordat de premier naar Brussel gaat, maar steevast zijn de stoere woorden loze woorden', zei Pechtold.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat V8400 maaier
2025, € 44.371
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 250 trekker (LIE) #693690
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag9° / 2°20 %
-
Donderdag4° / -1°10 %
-
Vrijdag4° / 0°60 %











