Ten Have: 'Ieders inzet voor goede PR'
LTO timmert op veel verschillende manieren aan de weg voor een betere positie en waardering van de varkenshouderij. 'Maar inzet van ons allen wordt gevraagd', zegt Annechien ten Have van LTO-vakgroep Varkenshouderij.
Zo wordt in het weekend van 8 en 9 september weer het Weekend van het Varken gehouden. 'Denk er over na om je bedrijf open te stellen of kijk of je een collega kunt helpen die zijn bedrijf openstelt', geeft Ten Have aan.
Productschap voor Vee en Vlees ondersteunt het weekend dat Stichting Varkens in Zicht organiseert financieel en met informatiemateriaal. De stichting krijgt ook geld om het aantal zichtstallen verder uit te breiden.
Veeteelt.nu
Via de productschapsheffingen zorgt de varkenshouderij via Veeteelt.nu voor digitale schoolbordlessen over de veehouderij. Al 12% van de scholen maakt hier gebruik van. Vraag eens bij de school bij u in de buurt of ze veeteelt.nu kennen.
Tot slot noemt Ten Have in haar www.ltonoord.nl/blog/de-gouden-krul weblog als voorbeeld van goede PR voor en door de sector de uitreiking van de Gouden Krul. Een initiatief van de Nederlandse Vakbond Varkenshouder. Het is een www.degoudenkrul.nl online verkiezing voor het mooiste varkensbedrijf dat het best is aangepast aan de omgeving.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6100M (LIE) #691714
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (MOL) #692688
Gebruikt, € 3.950
-
Lely Hibiscus 765 SD
2012, P.O.A.
-
Kubota M6060
2016, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 15°15 %
-
Zondag19° / 14°95 %
-
Maandag19° / 13°85 %