Fusie COM en Federatie Agrotechniek
Leden van Federatie Agrotechniek en COM ondersteunen het fusievoornemen. De besturen van beide organisaties zullen binnen 3 maanden een uitgewerkt plan aan de leden presenteren.
Het is goed voor de Nederlandse mechanisatiebranche als het Centraal Orgaan Mechanisatiebedrijven (COM) en Federatie Agrotechniek gaan fuseren. Dat is de uitkomst van een positief advies dat de aangesloten fabrikanten, importeurs en mechanisatiebedrijven hebben gegeven.
Vervaging scheidslijnen
De voorgenomen fusie is een logisch gevolg van de ontwikkelingen in de mechanisatiesector. Historische scheidslijnen tussen de ketenpartners fabrikant, importeur en dealer vervagen.
De vervaging van scheidslijnen leidt versneld tot sterk toenemend gemeenschappelijk belang voor de gehele mechanisatiesector. Hierdoor komen de taken en verantwoordelijkheden van Federatie Agrotechniek en COM steeds dichter bij elkaar te liggen.
Krachtige organisatie
Een fusie van COM en Federatie Agrotechniek leidt tot een krachtige en slagvaardige uitvoerende organisatie met één geluid namens de Nederlandse mechanisatiesector. Leden bepalen in hoge mate de beleidsvoorbereiding.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6100M trekker (REU) #784415
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z997R incl 60SD Maaidek (WOL) #690258
Gebruikt, P.O.A.
-

Zuidberg Valtra fronthef +PTO
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 280FC
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










