94% Gecombineerde opgave digitaal
Van de Gecombineerde opgave 2012 is 94% digitaal ingestuurd. Dat is 3% meer dan vorig jaar, meldt Dienst Regelingen (DR).
Bij DR kwamen tot en met 15 mei 72.234 opgaven binnen. Hiervan zijn 67.881 digitaal en 4353 op papier ingediend.
In totaal schreef de dienst 81.277 ondernemers aan om de opgave in te vullen. Er moeten nog 9043 aanvragen binnenkomen. Het grootste deel daarvan betreft geen subsidieaanvraag.
Dubbel opgegeven percelen
Nieuw dit jaar was de email die boeren ontvingen, wanneer zij allebei hetzelfde perceel of een gedeelte daarvan opgaven. Bijna 14.000 ondernemers ontvingen zo'n bericht.
Voor het eerst konden ondernemers dit jaar ook met behulp van gps hun percelen in de Gecombineerde opgave uploaden. Daarvan maakten 226 ondernemers gebruik.
Kortingsperiode
De kortingsperiode loopt van 16 mei tot en met 11 juni, stelt DR. Aanvragen voor het uitbetalen van toeslagrechten en subsidies worden afgewezen als ze na 11 juni binnenkomen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 V 3+1 N 100 (AKK) #776453
Gebruikt, € 14.800
-

Verkocht Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger SYNKRO 5020 K cultivator (HIL) #779283
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag17° / 13°95 %
-
Vrijdag18° / 11°75 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %











