Trekkerbestuurder 7 keer in de fout
De politie heeft gistermorgen een 64-jarige trekkerbestuurder uit gemeente Noordoostpolder aan de kant van de N388 bij Zuidhorn beboet.
De drainagemachine op de aanhangwagen stond niet goed vast. Bovendien waren de scherpe delen niet goed afgeschermd en was er onvoldoende zicht in de spiegels.
Bij meting bleek de lading te breed en te hoog en was er onvoldoende gebruik gemaakt van zwaailampen. Ook bleek de rembooster lek te zijn.
Exceptioneel transport
Het vervoer kon pas worden voortgezet nadat de drainagemachine was overgeladen op een voertuig voor exceptioneel transport.
De trekkerchauffeur kreeg een boete voor de hoogte van de lading, scherpe delen en ondeugdelijke rem. Voor de overige overtredingen kwam hij er met een waarschuwing vanaf.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 165 MULTICONTROLLER STAGE V
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6155R TREKKER AP (HAE) #60472
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (SOM) #777372
Gebruikt, P.O.A.
-

Toro Proline H800 (HAE) #783514
Gebruikt, € 13.500
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°5 %
-
Zaterdag27° / 12°10 %
-
Zondag31° / 15°10 %











