Unilever stapt af van gangbare kip
Unilever Nederland stapt af van de gangbare kip. Vanaf eerste kwartaal 2013 worden de kipknaks van Unox gemaakt van kip met één Beter Leven ster.
Dit is een vleeskuiken met vrije uitloop, met een minder snelle groeisnelheid en vrijwel geen antibioticagebruik.
Alle andere producten waar Unilever kip in verwerkt, zullen zo snel mogelijk volgen. De beslissing is volgens Unilever mede ingegeven door de eergisteren door Wakker Dier gestarte campagne tegen McDonald’s, Olvarit en Struik vanwege hun gebruik van het gangbare kippenvlees.
Ook kalkoen
De Kipknaks van Unox is het eerste product van Unilever dat omschakelt naar kip met één Beter Leven ster van de Dierenbescherming. Naast kip wordt er op dit moment ook gangbare kalkoen verwerkt in de Kipknaks. Ook deze wordt vervangen door meer diervriendelijkere alternatieven, aldus Unilever.
Unilever schakelt daarnaast ook voor alle andere producten waarin kip wordt verwerkt, zoals soep, ragout en noodles, om naar kip met één Beter Leven ster.
Unilever heeft de nieuwe voorwaarden al bij de leveranciers neergelegd
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (MID) #692207
Gebruikt, € 10.891
-

New Holland TM190 trekker (REU) #690891
Gebruikt, P.O.A.
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %










