Kamer keurt megastal niet af
De regering hoeft geen actie te ondernemen tegen de bouw van enkele grote veestallen in Grubbenvorst. Een motie van de SP die daarom vroeg, is vanmiddag verworpen
De plannen voor het bedrijf met 1,2 miljoen kippen en 35000 varkens doen ook in Den Haag nogal wat stof opwaaien. In een debat over megastallen kwam er ruim een maand geleden vooral van de linkse oppositie veel kritiek.
Realisatie voorkomen
Henk van Gerven (SP) vindt dat de gemeente Horst aan de Maas geen vergunning zou moeten verlenen. Hij diende een motie in die het kabinet vroeg 'alle haar ten dienste staande middelen in te zetten om de realisatie van deze megastal te voorkomen.'
De motie kreeg bij de stemming vanmiddag steun van SP, PvdA, GroenLinks, D66 en de Partij voor de Dieren. Dat was te weinig voor een Kamermeerderheid.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z545R ZEROTURN 48" (SOM) #692978
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4720 COMPACTTREKKER (LIE) #134969
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL










