Gelderland krijgt overbruggingsregeling
De provincie Gelderland verlengt zo'n 300 contracten met boeren die aan agrarisch natuurbeheer doen. Dat hebben Gedeputeerde Staten vandaag besloten.
Door de nieuwe regeling kunnen deze contracten tijdelijk worden verlengd tot 2014. Als Provinciale Staten volgende maand akkoord gaan, is Gelderland de enige provincie waar een overbruggingsregeling voor agrarisch natuurbeheer komt. De regeling kost de provincie € 275.000.
EHS
Door het natuurakkoord van staatssecretaris Henk Bleker van EL&I is het voor provincies niet meer mogelijk rijksgeld in te zetten voor agrarisch natuurbeheer buiten de ecologische hoofdstructuur (EHS). De provincies zijn alleen nog verantwoordelijk voor agrarisch natuurbeheer binnen de EHS.
De verwachting is dat het rijk of Brussel pas in 2014 met een nieuwe regeling komt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.313
-
Stiga Estate 798 E
2022, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692669
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag25° / 12°5 %
-
Zondag25° / 12°5 %
-
Maandag27° / 12°0 %