Arla verhoogt melkprijzen in juni met 50 cent
De voorschotprijzen van zuivelconcern Arla voor gangbare en biologische melk stijgen in juni met 50 cent per 100 kilo. Dat betekent dat de voorschotprijs voor gangbare melk uitkomt op 45,62 euro per 100 kilo en de voorschotprijs voor biologische melk op 55,72 euro per 100 kilo.
Deze prijzen gelden voor melkleveringen met 4,45 procent vet en 3,58 procent eiwit en zijn inclusief de toeslagen voor kwaliteit, logistiek, de Klimaatcheck, de duurzaamheidstoeslag van Arla Foods en ggo-vrije melkproductie. De prijzen zijn exclusief de verwachte nabetaling en de consolidering.
Eerder deze week zette FrieslandCampina ook een plus op de melkprijs van 50 cent voor gangbare melk en 75 cent voor biologische melk.
De laatste weken noteren zuivelproducten hoger als gevolg van een toenemende vraag, meldt ZuivelNL. Ook de Global Dairy Trade kent een plus. Bij de laatste handelsdag, 21 mei, kwam de prijsindex 3,3 procent hoger uit dan die van twee weken ervoor. Met de daarbij horende stijging van 37 punten belandde de index op 1.143 punten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra M130 (AKK) #697139
Gebruikt, € 21.450
-

Lely Lotus 1020profi
2012, € 17.500
-

Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-

Pöttinger Top 4.20
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag10° / 6°95 %
-
Maandag11° / 7°70 %
-
Dinsdag13° / 6°75 %















