Melkprijs Arla Foods stijgt in maart met 1 euro
De melkprijs voor zowel gangbare als biologische melk van zuivelverwerker Arla Foods stijgt in maart met 1 euro per 100 kilo. Dat betekent voor Nederland dat de voorschotprijs voor gangbare melk uitkomt op 44,65 euro per 100 kilo. De prijs voor biologische melk stijgt naar 56,29 euro.
Door verschillen in toeslagen en de omrekeningsfactor pakt het verschil in Nederland vaak net anders uit dan de daadwerkelijk aangegeven prijsverandering door Arla Foods. Voor biologische melk stijgt de melkprijs in Nederland daardoor 68 cent per 100 kilo. De melkprijs voor gangbare melk stijgt wel exact 1 euro.
De voorschotprijzen gelden voor melkleveringen met 4,45 procent vet en 3,58 procent eiwit en zijn inclusief de toeslagen voor kwaliteit, logistiek, de Klimaatcheck, de duurzaamheidstoeslag van Arla Foods en ggo-vrije melkproductie. De prijzen zijn exclusief de verwachte nabetaling en de consolidering.
Royal FrieslandCampina liet eerder deze week weten de melkprijs voor maart met 50 cent te verhogen. Bij het grootse zuivelbedrijf in Nederland stijgt de biologische melkprijs in maart met 2,50 euro een stuk harder.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Ariens Edge 34 (BIE) #690381
Gebruikt, P.O.A.
-

Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8V N100 wentelploeg (ZUI) #779395
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (WIJ) #781634
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Zaterdag21° / 11°20 %
-
Zondag20° / 13°85 %
-
Maandag22° / 12°5 %















