Notering van vollemelkpoeder plust met 5 euro
De notering van vollemelkpoeder stijgt deze week met 5 euro. Dat blijkt uit de officiële zuivelnoteringen van ZuivelNL. Daarmee komt de prijs uit op 340 euro per 100 kilo, exclusief btw. Boter blijft in week 13 stabiel op 561 euro per 100 kilo.
De verschillende zuivelnoteringen lieten sinds het begin van de maand een daling zien. Zo noteerde boter op woensdag 6 maart nog 595 euro per 100 kilo en kwam de notering van vollemelkpoeder uit op 365 euro per 100 kilo. In de maanden hiervoor waren de noteringen redelijk stabiel.
Naast een plus voor vollemelkpoeder, stijgt ook de notering van mageremelkpoeder voor consumptiedoeleinden deze week. De prijs komt uit op 228 euro per 100 kilo. Mageremelkpoeder voor veevoerdoeleinden noteert juist 2 euro lager, op 218 euro per 100 kilo.
Ook weipoeder kent deze week een min. De prijs daalt met 2 euro tot 62 euro per 100 kilo, meldt ZuivelNL.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.891
-

New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-

Fendt 728 Gen7 Power-Plus Setting 2
2024, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (HIL) #692702
Gebruikt, € 5.417
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Donderdag15° / 2°0 %
-
Vrijdag12° / 4°5 %
-
Zaterdag13° / 2°0 %















