Varkensprijzen trekken aan
De vooruitzichten voor de varkensprijzen zijn goed. De Duitse VEZG-prijs komt uit op 2,33 euro en FarmerFriendly noteert 2,35 euro. De Duitse biggenprijs stijgt 3 euro naar 83 euro.

De resultaten van internetbeurs Teleporc vrijdag duiden ook op goede prijzen. Alle elf partijen, met in totaal 1.755 aangeboden varkens, werden verkocht. De prijzen varieerden van 2,43 tot 2,48 euro per kilo geslacht gewicht. De gemiddelde prijs kwam uit op 2,46 euro. Dat is een stijging van 8 cent ten opzichte van de veiling op dinsdag 21 maart.
In Nederland deed Vion er deze week 2 cent bij in de basisprijs. Die staat nu op 2,35 euro, inclusief btw. Compaxo staat op 2,09 euro en Van Rooi Meat op 2,08 euro. Gezien de ontwikkelingen in Duitsland, de FarmerFriendly-notering en op de beurs, is te verwachten dat de prijzen de komende week aantrekken.
3 euro per big erbij
De biggenprijs in Duitsland stijgt nadat die vijf weken op 80 euro stond naar 83 euro. Ook in Nederland is de biggenprijs al enige tijd stabiel. Vion noteert inclusief btw 87,50 euro. De DCA BestPigletPrice staat nog op 75,50 euro. De nieuwe DCA-noteringen voor biggen en vleesvarkens worden vrijdagmiddag bekendgemaakt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
T7.200 Auto Command CVT
Gebruikt, € 69.750
-
John Deere 6100M trekker (LIE) #691714
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere X147R zitmaaier (ZAN) #65699
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen