Vion laat vleesvarkensnotering opnieuw zakken
De vleesvarkensnotering van Vion daalt opnieuw. De prijs voor week 2 daalt met 4 cent waardoor de notering uitkomt op 1,93 euro per kilo geslacht gewicht, inclusief btw.
Twee weken geleden daalde de notering nog met 5 cent. Volgens de vleesverwerker is er ondanks de lage slachtaantallen in week 52 en week 1 ingeleverd op de vleesverkoopprijzen. Normaal komt er na Driekoningen meer vraag door de weer opstartende vleesverwerkende industrie.
De vraag naar varkensvlees blijft echter uit volgens Vion, ondanks een relatief laag aanbod in de Europese Unie. Met name het voorstuk (nek en schouder) en de buik lopen verder terug in opbrengst. Wereldwijd is de vraag vanuit Aziatische landen zwak en loopt ook de vraag en prijs van de bijproducten verder terug.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-

Evers Forest XL 9-310 R62
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (HAE) #781519
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (EMA) #782221
Gebruikt, € 161.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Maandag21° / 14°50 %
-
Dinsdag26° / 15°20 %
-
Woensdag26° / 17°50 %











