Westland Kaas neemt het merk 'Kees' over
Westland Kaas neemt het merk 'Kees' over. Dat maakt een deels plantaardige variant op kaas. 'Deze overname past goed bij de ondernemersgeest en manier van zakendoen die Westland als familiebedrijf kenmerkt', geeft de kaasmakerij uit het Noord-Hollandse Huizen aan.

'Kees' heeft een speciale receptuur en is gemaakt van magere koemelk. Het procedé is vergelijkbaar met dat van het maken van Goudse kaas. Alleen zijn bij 'Kees' de zuivelvetten vervangen door plantaardige oliën die rijk zijn aan onverzadigde vetzuren. Hiermee is 'Kees' een variant op kaas die deels plantaardig is met 50 procent minder verzadigde vetten.
'We zijn erg blij dat we ons portfolio, met merken als Old Amsterdam en Maaslander, hiermee kunnen verrijken', meldt Ronald van Zetten, CEO ad interim van Westland Kaas. Marc van Wanroij, mede-oprichter van Keesmakers, geeft aan dat 'Kees' in goede handen is bij Westland Kaas. 'Ik heb er vertrouwen in dat 'Kees' op deze manier voor consumenten beschikbaar blijft.' Andere merken van Westland Kaas zijn Maaslander, Old Amsterdam en Trenta.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (ZAN) #65699
Gebruikt, € 4.999
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (BIE) #692147
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X117R (BEN) #692318
Gebruikt, € 4.148
-
John Deere Tractor 7430 PREMIUM (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag19° / 12°50 %
-
Dinsdag19° / 11°75 %