Bijna 10 procent minder varkens geslacht in Duitsland
In de eerste tien maanden van 2022 zijn in Duitsland 9,2 procent minder varkens geslacht dan in dezelfde periode vorig jaar. Dat blijkt uit cijfers van AMI, een bedrijf dat agrarische bedrijfsinformatie levert in Duitsland.
De afname van het aantal geslachte varkens heeft vooral te maken met het feit dat er minder varkens uit Duitsland zelf geleverd worden, meldt het Duitse vakblad TopAgrar. Het aantal varkens uit het buitenland dat in Duitsland werd geslacht, nam juist toe met 2 procent.
Kijkend naar het slachtgewicht is de varkensvleesproductie in Duitsland zelfs nog verder gedaald. Het gemiddelde slachtgewicht in de eerste tien maanden van 2022 lag 400 gram lager lag dan in 2021. Met 3,7 miljoen ton werd bijna 10 procent minder varkensvlees geproduceerd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
-

Voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4720 COMPACTTREKKER (LIE) #134969
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6215R trekker (AKK) #30354
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag15° / 5°0 %
-
Donderdag15° / 2°0 %
-
Vrijdag12° / 4°5 %

















