Doek valt voor stier VH Bernell
De stier VH Bernell is dood, meldt sperma-importeur Koole & Liebregts. Hij vormde een gevaar voor medewerkers in de stierenstal. Bernell staat in Nederland alweer enkele jaren op kop bij de NVI-index op basis van geteste dochters.
Bernell dateert uit 2014 en is volgens de importeur een wereldwijd veel gebruikte stiervader. Tot nu toe zijn er in Nederland 272 dochters aan de melk en in Denemarken 4.844. In totaal zijn er meer dan 50.000 doses in Nederland verkocht.
Hoge productie
De 305 dagenproductie van zijn tweedekalfsdochters in Denemarken bedraagt 13.166 kilo melk met 4,1 procent vet en 3,5 procent eiwit. Voor duurzaamheid blonken zijn fokwaarden uit in uiergezondheid (107), vruchtbaarheid (107) en klauwgezondheid (111). Van de stier in nog een beperkte hoeveelheid sperma beschikbaar, meldt de importeur.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger SYNKRO 5020 K cultivator (HIL) #779283
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (REU) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-

Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (ETT) #778490
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Weer
-
Woensdag24° / 13°50 %
-
Donderdag23° / 14°40 %
-
Vrijdag23° / 14°10 %















