Koppert introduceert biostimulant op plantaardige basis
Koppert Biological Systems komt met een biostimulant die volledig op plantaardige basis is geproduceerd. De Veni Animo PB bestaat voor 23 procent uit aminozuren. Aminozuurproducten zijn meestal van dierlijke oorsprong, maar deze stof dus niet.

15 procent van de aminozuren die de biostimulant bevat, zijn vrije L-aminozuren. Die zijn direct opneembaar voor de plant en kunnen worden omgezet in eiwitten. Doorgaans maken planten eiwitten uit aminozuren die ze voornamelijk zelf produceren.
Nu vrij opneembare aminozuren worden aangeboden aan planten, kunnen ze hun energie in groei en bloei steken. Bovendien bevatten de aminozuren stikstof in organische vorm. Daardoor kan de kunstmestgift omlaag.
De hoge concentratie aan vrije aminozuren maakt het product geschikt voor toepassing via bladbespuiting, aldus Koppert. Ook kan de biostimulant via irrigatie worden toegediend en is het geschikt voor gewassen in zowel de kas als vollegrond. Door de plantaardige oorsprong van de aminozuren bevat Veni Animo PB vitaminen en sporenelementen. Die kunnen bijdragen aan een sterkere en weerbaardere plant.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6140R (BIE) #57072
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra Q305 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-
Niemeyer Ploeg Alphatop 50 wentelploeg (REU) #693315
Gebruikt, € 5.500
-
T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag21° / 13°30 %
-
Dinsdag21° / 12°20 %
-
Woensdag21° / 12°20 %