HHH alsnog afgelast vanwege coronabesmettingen
De Holland Holstein sHow (HHH) 2021 is alsnog afgelast vanwege het hoge aantal coronabesmettingen. De organisatie van deze rundveeshow dacht eerst de HHH op 26 en 27 november in de Zwolse IJsselhallen door te kunnen laten gaan, ondanks de aangescherpte coronaregels.

Doordat het aantal coronabesmettingen in de afgelopen weken fors toenam, is de HHH toch afgelast. De coronabesmettingen raken inzenders, sponsoren en vrijwilligers, meldt de HHH-organisatie. Mede doordat de testlocaties in heel het land overuren draaien, wordt het testen voor toegang lastig.
Een inzender die drie dagen aanwezig is, donderdag, vrijdag en zaterdag, moet zich evenzoveel keer laten testen. Daarbij komt dat mensen met een positief geval binnen het gezin nu ook in quarantaine moeten. Dat geeft volgens de organisatie veel druk op het aantal beschikbare vrijwilligers.
Aanvankelijk werd nog gedacht aan een aangepaste vorm van de HHH, waarbij mensen op de plaats moesten blijven zitten en het vrijdagavondprogramma zou vervallen. De stands zouden daarbij een doorstroomlocatie vormen en het aantal bezoekers zou beperkt zijn tot 1.250. Dat aantal is overigens significant minder dan voorgaande jaren. Een HHH-woordvoerder laat weten dat gemeente Zwolle akkoord was met de gewijzigde opzet.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X380 (ZOB) #692959
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland Ploeg 150B (HA) #24473
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #48481
Gebruikt, € 3.289
-
Kuhn Ploeg Vari Master (RL) #28242
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %