Middenaflegharken van Kuhn halfgedragen en grote breedte
De Kuhn GA 8731+- en 9531+-middenaflegharken maken het assortiment halfgedragen harken met middenafleg van deze fabrikant compleet. Ze zijn eenvoudig, robuust en comfortabel.
Met de modellen GA 8731+ en GA 9531+ blijft Kuhn zijn assortiment halfgedragen harken met 'grote breedte' en midden afleg verder ontwikkelen. Deze harken hebben een werkbreedte van 7,70 tot 9,30 meter. Deze modellen zijn ontworpen voor intensief gebruik en zijn bijzonder geschikt voor loonwerkers. Dat geldt ook voor middelgrote en grote landbouwbedrijven die maximale capaciteit willen van de vervolgbewerking.
Denk aan balenpersen, oprapen of hakselen. De zwadbreedte is instelbaar van 1,40 tot 2,30 meter en kan daarom voor balenpersen, opraapwagens en hakselaars worden gebruikt. De juiste zwadbreedte is vanuit de cabine in te stellen.
Eenvoudige aanpassingen
Verder beschikken deze middenaflegharken onder andere over rotoraandrijving met een dubbele reductie, goede bodemaanpassing dankzij de 3D-ophanging van de rotor en rotorarmen die zorgen voor schone zwaden en eenvoudige aanpassingen van de werk- of zwadbreedte en de harkhoogte.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 4049M compacttrekker met 400e voorlader (HAE) #776054
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #49806
Gebruikt, € 3.289
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (LIE) #692279
Gebruikt, € 6.793
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Donderdag8° / 4°10 %
-
Vrijdag7° / 4°20 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %

















