British Sugar vraagt om grote flexibiliteit bij start bietencampagne
British Sugar in Groot-Brittannië heeft de startdata van de vier fabrieken voor de campagne 2021/2022 bekendgemaakt. De suikerproducent heeft gevraagd om een grote campagneflexibiliteit.
De fabriek Bury St. Edmunds start als eerste op 16 september. Daarna volgen Newark (21 september), Wissington (28 september) en Cantley (12 oktober). Suikerbietentelers, vervoerders en industriepartners zijn hiervan op de hoogte gebracht.
British Sugar heeft gevraagd om een grote campagneflexibiliteit. Telers bieden aan om bieten te leveren aan een alternatieve fabriek die open is voor de startdatum van hun gecontracteerde fabriek.
De extra transportvergoeding wordt betaald door British Sugar, totdat de gecontracteerde fabriek wordt geopend. De suikerbietentelers worden verzocht contact op te nemen met hun contactmanager van British Sugar en transporteur om de juiste afspraken te maken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

GA4101GM
Gebruikt, € 1.950
-

John Deere 6125M (MAA) #58216
Gebruikt, P.O.A.
-

Claas Atos 330 2WD
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Donderdag12° / 7°30 %
-
Vrijdag11° / 9°60 %
-
Zaterdag7° / 3°10 %

















