LM Flower Fashion decoreert Ahoy voor Eurovisie Songfestival
LM Flower Fashion Productions verzorgt de bloemstyling van het Eurovisie Songfestival dat dit jaar in mei in Rotterdam Ahoy zal plaatsvinden. Dit doet het bedrijf in samenwerking met FM Group, Grow010 en Coloured by Gerbera.
Als gastland van het Eurovisie Songfestival krijgt Nederland de uitgelezen kans om de Nederlandse sierteelt te presenteren. Van 7 tot en met 22 mei zullen verschillende bloemen en planten Ahoy kleuren. Het decoreren is in handen van LM Flower Fashion productions, in samenwerking met de eerdergenoemde partijen.
De inspiratie voor de decoraties is het officiële Eurovision logo. Het logo bestaat uit de kleuren van de 39 deelnemende landen. De bloemen en planten vormen in deze kleurcombinatie het decor voor het songfestival. In deze editie van het festival ligt de nadruk op verbinding en samenzijn.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-

Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BRU) #692917
Gebruikt, € 5.644
-

Fendt 718 Gen6 Power Plus Set2
Nieuw, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Maandag13° / 6°45 %
-
Dinsdag14° / 10°10 %
-
Woensdag16° / 10°15 %

















