NFO waarschuwt fruittelers voor avondklok bij nachtvorst
Fruittelers en hun werknemers die door dreigende nachtvorst de komende weken tussen 21.00 uur en 4.30 uur buiten moeten werken, hebben daarvoor een verklaring nodig in verband met de geldende avondklok.
De Nederlandse Fruittelers Organisatie (NFO) waarschuwt fruittelers dat ze in het bezit moeten zijn van de juiste papieren. Voor werknemers is dat een Werkgeversverklaring avondklok. Werkgevers en bijvoorbeeld zzp'ers moeten een Eigen verklaring avondklok invullen en bij zich dragen.
De NFO schrijft op de website dat ook werkgevers de uitgeprinte formulieren voor werknemers moeten ondertekenen. Bij een digitaal formulier is een vinkje bij naar waarheid invullen voldoende. Elke dag een nieuw formulier invullen is niet nodig. De werkgever kan aangeven voor welke periode de verklaring redelijkerwijs van toepassing is.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (HIL) #775455
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag17° / 8°10 %
-
Maandag11° / 4°30 %
-
Dinsdag14° / 5°30 %
















