Eric Hubers nieuwe vicevoorzitter Copa-Cogeca pluimvee
Eric Hubers is verkozen tot vicevoorzitter van de pluimveewerkgroep van Copa-Cogeca, de Europese koepel van landbouworganisaties en -coöperaties.
Hubers, zelf legpluimveehouder in het Limburgse Ysselsteyn en voormalig vakgroepvoorzitter Pluimveehouderij van LTO Nederland, is verkozen voor een periode van twee jaar.
'Na negen jaar actief te zijn geweest in de LTO-vakgroep Pluimveehouderij, waarbij ik de Nederlandse sector ook heb vertegenwoordigd op Europees niveau, is dit een waardevolle volgende stap. Ik wil me in Brussel met name richten op marktgericht ondernemerschap, innovatie en het creëren van een goed ondernemersklimaat. Daarnaast blijf ik me absoluut inzetten voor een gelijk speelveld in Europa', aldus Hubers.
Naast Hubers zijn ook de Italiaan Gian Luca Bagnara en Fransman Jean-Michel Schaeffer verkozen tot bestuursleden. Bagnara zal het voorzitterschap op zich nemen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MOL) #692924
Gebruikt, € 5.644
-

JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BEN) #692431
Gebruikt, € 9.082
-

Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %

















