Friese PvdA zoekt kansen in ecoregelingen GLB
PvdA Friesland is benieuwd welke bijdrage het EU-akkoord over veranderingen in het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB) kan leveren aan de omslag naar een duurzame natuurinclusieve landbouw in Friesland.
Het EU-akkoord werd vorige week gesloten. Onderdeel van de stelselverandering is onder meer de invoering van de verplichte ecoregelingen voor het vergroenen van de landbouw.
Minister Carola Schouten van LNV gaat deze ecoregelingen samen met de provincies en gemeenten uitwerken. PvdA-Statenlid Hetty Janssen wil van landbouwgedeputeerde Klaas Fokkinga (FNP) weten wat voor proces er doorlopen moet worden bij de uitwerking van de regelingen.
Provincie Fryslân wil van een viersterrenlandbouw doorgroeien naar een vijfsterrenlandbouw. De vijfde is een groene, circulaire ster. De PvdA vraagt welke financiële mogelijkheden het nieuwe GLB biedt voor de provincie om de eigen ambities waar te maken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (ZAN) #64179
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere X948 zitmaaier (MOL) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6195M trekker (LIE) #705715
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (ZUI) #781254
Gebruikt, € 146.950
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Maandag29° / 16°10 %
-
Dinsdag31° / 18°10 %
-
Woensdag31° / 18°5 %

















