Friese PvdA zoekt kansen in ecoregelingen GLB
PvdA Friesland is benieuwd welke bijdrage het EU-akkoord over veranderingen in het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB) kan leveren aan de omslag naar een duurzame natuurinclusieve landbouw in Friesland.
Het EU-akkoord werd vorige week gesloten. Onderdeel van de stelselverandering is onder meer de invoering van de verplichte ecoregelingen voor het vergroenen van de landbouw.
Minister Carola Schouten van LNV gaat deze ecoregelingen samen met de provincies en gemeenten uitwerken. PvdA-Statenlid Hetty Janssen wil van landbouwgedeputeerde Klaas Fokkinga (FNP) weten wat voor proces er doorlopen moet worden bij de uitwerking van de regelingen.
Provincie Fryslân wil van een viersterrenlandbouw doorgroeien naar een vijfsterrenlandbouw. De vijfde is een groene, circulaire ster. De PvdA vraagt welke financiële mogelijkheden het nieuwe GLB biedt voor de provincie om de eigen ambities waar te maken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Veenhuis Combi 2000
2008, P.O.A.
-

John Deere 6R 130 trekker (LIE) #779416
Gebruikt, € 115.000
-

Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.410
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Maandag14° / 4°0 %
-
Dinsdag14° / 6°20 %
-
Woensdag8° / 3°95 %

















