Nederland bestelt 15.212 bosjes tulpen voor herdenkingen
Nederlanders hebben via betaaldienst Tikkie in totaal 15.212 bosjes tulpen besteld om bij oorlogsmonumenten in het hele land neer te leggen. De actie 'Bloemen voor 4 mei' is een veel groter succes geworden dan de organisatoren vooraf hadden gedacht, aldus het Nationaal Comité 4 en 5 mei.
Massale dodenherdenkingen zijn dit jaar verboden vanwege de coronamaatregelen. Eind april bedachten Tikkie en het nationaal comité een manier om mensen toch de kans te geven bloemen te leggen bij 75 oorlogsmonumenten in het hele land. Ze moesten daarvoor 4,50 euro doneren en eventueel het monument van hun keuze doorgeven. Vrijwilligers hebben de tulpen zondag en maandag op een veilige manier verspreid.
Omdat er zoveel bloemen zijn besteld, is zondag al een flinke hoeveelheid tulpen gelegd op het Nationaal Ereveld in Loenen. Maandag waren er tulpen voor de Eerebegraafplaats in Bloemendaal, waar in de duinen geëxecuteerde verzetsstrijders rusten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Ploeg Servo (BV) #48334
Gebruikt, € 23.860
-
Lemken Cultivator (geen schijveneg) Karat 10 (SO) #25211
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692666
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (WD) #692271
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %