Agrifac heeft duurzaamste fabriek van Nederland
De fabriek van Agrifac in Steenwijk is de duurzaamste van Nederland. Dit blijkt uit een Breeam-score van 97,38 procent. Breeam is een beoordelingsmethode om de duurzaamheidprestatie van gebouwen te bepalen.

De spuitmachinefabrikant loopt graag voorop als het gaat over innovaties en duurzaamheid. Agrifac bouwt innovatieve veldspuiten en heeft een duurzame fabriek gebouwd, die in 2018 werd geopend.
Over 2019 is vastgesteld dat Agrifac een 'nul op de meter'-fabriek heeft. Dit betekent dat de zonnepanelen meer energie hebben opgewekt dan de fabrikant heeft gebruikt. Ook zijn de resultaten van de regenwateropvangtank (50 kuub) nu duidelijk. Alle Condor-veldspuiten worden met dit water getest en Agrifac spoelt er alle toiletten mee door.
Grote luchtdichtheid
De fabriek heeft een relatief grote luchtdichtheid en een grote tuin van ruim 500 vierkante meter waar bedreigde diersoorten goed kunnen gedijen.
Dit alles resulteert in een Breeam-score van 97,38 procent, de hoogste score van Nederland op de 2014 richtlijn bij oplevering. Het is zelfs één van de hoogste Breeam-scores ter wereld.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-
Gewichtblok 1050 KG BOX ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (ZOB) #692208
Gebruikt, € 8.950
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X950R (LH) #694586
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %