HighTechAirPlus als optie op Milan-veldspuit
Sinds de vernieuwing van de Milan in 2015 ging Agrifac door met het ontwikkelen en het beschikbaar maken van de bekende Agrifac-opties op de Milan. Een daarvan is HighTechAirPlus.

HighTechAirPlus (HTA) is de meestverkochte optie van Agrifac. Vanaf dit jaar levert Agrifac het beproefde HighTechAirPlus-systeem ook op de Milan. De eerste machine is inmiddels geleverd en in gebruik.
Met HighTechAirPlus is het mogelijk de druppelgrootte in te stellen en vast te houden, onafhankelijk van de rijsnelheid. Bij optrekken en afremmen of langzamer rijden door omstandigheden blijft de druppelgrootte onveranderd door de verhouding tussen luchtdruk en waterdruk.
Windsnelheid
Dit biedt ook voordelen bij veranderende weersomstandigheden. De druppelgrootte is snel aan te passen aan bijvoorbeeld windsnelheid. Door de constante druppelgrootte heeft de teler altijd de juiste verdeling en een optimaal spectrum.
Het HighTechAirPlus-systeem is geschikt voor afgiftes van 50 tot 225 liter per hectare. De afgifte en druppelgrootte worden onafhankelijk van elkaar geregeld. De afgifte wordt bepaald door de waterdruk, de druppelgrootte door de luchtdruk.
Samenspel
Door het samenspel van lucht- en waterdruk en de vorm van de HighTechAirPlus-dop is een grote range van afgiftes en druppelgroottes mogelijk en blijft het druppelspectrum optimaal.
In combinatie met kleine secties van 1,5 meter of afsluiting per dop, biedt het HighTechAirPlus systeem vele mogelijkheden als het gaat om capaciteit en precisie: de juiste druppel op de juiste plaats.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HG) #692607
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X117R (HA) #692764
Gebruikt, P.O.A.
-
Holaras Jumbo HK-HUS kuilverdeler
2024, P.O.A.
-
Pottinger schudder HIT V 11100
2023, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %