Dutch Pork Expo verplaatst naar januari 2021
De tweede editie van het vakevent Dutch Pork Expo in Venray wordt verplaatst vanwege het coronavirus. In plaats van op 21 en 22 april vindt de beurs op 26 en 27 januari 2021 plaats.
'Wij doen dit met pijn in ons hart, omdat wij weten hoe iedereen naar deze tweede editie heeft toegeleefd. Wij hopen op het begrip van alle betrokkenen en gaan vanaf nu aan de slag om er in 2021 een fantastische en succesvolle editie van te maken', zegt Lucas van 't Hof van Agriculture van Easyfairs.
De keuze voor eind januari 2021 in plaats van april is volgens Van 't Hof een bewuste keuze. 'Veel varkenshouders hebben ook een akkerbouwtak. Is het weer gunstig, dan kunnen zij al in april het land op. Dutch Pork Expo wordt daarom met ingang 2021 ieder jaar in de laatste week van januari gehouden.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland TN75S
2001, P.O.A.
-

John Deere 6110 (ZUI) #142431
Gebruikt, P.O.A.
-

Husqvarna R318 X Benzine Frontmaaier 112cm (LIE) #39507
Gebruikt, € 5.849
-

John Deere Z315E (LIE) #717249
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag8° / 6°10 %
-
Maandag9° / 2°20 %
-
Dinsdag7° / 4°70 %
















