Praktijk vraagt om doeltreffend wolvenpakket Drenthe
Vertegenwoordigers van de Drentse schapenhouderij, landbouw en natuurorganisaties dringen bij het provinciebestuur aan op afdoende beschermingsmiddelen tegen de wolf.

Die partijen willen voldoende middelen om wolfwerende rasters aan te leggen die zodanig zijn uitgevoerd dat ze toepasbaar zijn binnen de verschillende vormen van schapenhouderij. Ook zien zij graag dat bij vestiging van de wolf een gebiedscommissie wordt ingesteld.
De betrokken partijen hebben op verzoek van de provincie afgelopen maanden gewerkt aan een advies over de maatregelen die nodig zijn om schapen te beschermen tegen een aanval van de wolf. De gebiedscommissie moet als schakel tussen bestuur en praktijk nauw zijn verbonden met de schapenhouderij.
Schapenkoppels aangevallen
Midden-Drenthe maakt de meeste kans op vestiging van de wolf. De schapenhouders daar worden binnenkort bijgepraat. De afgelopen maanden zijn diverse schapenkoppels in het gebied aangevallen door een of meerdere wolven. Daarbij kwamen tientallen schapen om het leven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (KK) #692304
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Maaidekken (HG) #27087
Gebruikt, € 1.450
-
GA7301
Gebruikt, € 5.500
-
KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag15° / 6°90 %
-
Zondag19° / 13°50 %
-
Maandag17° / 11°70 %