Duitser tast voor valentijnsbloem diep in buidel
Duitse consumenten die voor Valentijnsdag (14 februari) bloemen kopen, betalen daar meer voor dan in de rest van het jaar.
Een in februari gekochte bos is doorsnee 4,7 procent duurder dan de gemiddelde jaarprijs van bloemen, meldt het Duits statistisch bureau Destatis in Wiesbaden. Volgens Destatis betalen consumenten in augustus de laagste prijzen voor bloemen.
Uit het overzicht van het statistisch bureau blijkt dat bloemenprijzen in 2019 gemiddeld 2,4 procent hoger lagen dan in 2018. Ook de betaling voor bezorgservice van bloemen ging in 2019 omhoog: met 3 procent.
Prijsindex
In februari 2018 lag de prijsindex voor bloemen op 114, waarbij het jaar 2015 als uitgangpunt dient (100). De prijsindex in februari 2019 was 117,3. In augustus was de index respectievelijk 108,4 en 109.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, P.O.A.
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER INCL 42M MAAIDEK (MID) #692957
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Dinsdag23° / 11°20 %
-
Woensdag24° / 13°30 %
-
Donderdag27° / 14°5 %
















