Wageningen krijgt geld voor gemengde landbouwsystemen
Met subsidiegeld vanuit Europa gaan onderzoekers kijken naar gemengde landbouw en boslandbouw. Wageningen University & Research is vanuit Nederland bij het onderzoek betrokken.
Een internationaal onderzoeksconsortium, onder wie een team onderzoekers van Wageningen University & Research, ontvangt van de European Research Council (ERC) een Horizon 2020-subsidie van 7 miljoen euro voor project Agromix. Binnen dat project zal onderzoek gedaan worden naar klimaatslimme en weerbare landbouwsystemen. De focus ligt op gemengde landbouw en agroforestry (boslandbouw).
Het doel van het project is om door onderzoek de transitie naar veerkrachtig en efficiënt landgebruik in Europa te versnellen. De onderzoekers richten zich op gemengde landbouwsystemen (met gewassen en vee) en agroforestry-systemen (met bomen en gewassen en/of vee).
Hoofdaanvrager van het project is Coventry University in het Verenigd Koninkrijk. Voor WUR zijn onderzoekers van Wageningen Plant Research en Wageningen Economic Research bij het Agromix-project betrokken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland Kverneland LD100-200 5 schaar Packo-Mat
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6420 S met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

Toro Titan ZX5420
2012, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zondag18° / 15°75 %
-
Maandag19° / 11°5 %
-
Dinsdag20° / 12°5 %














