Nieuw boerenprotest in Amsterdam. Malieveld valt af
Boerenbeweging Agractie heeft een nieuw boerenprotest aangekondigd. Het gaat om een publieksvriendelijke actie die plaatsvindt in Amsterdam. Dat meldt de organisatie op Facebook.
De nieuw aangekondigde actie staat in het teken van het informeren van de burger. Agractie heeft met de gemeente Amsterdam overleg gevoerd. Het bestuur van de hoofdstad staat volgens de organisatie positief tegenover het plan.
Nadere details zijn niet bekendgemaakt, maar volgen na een komend overleg met de gemeente. Een datum is ook nog niet bevestigd.
Malieveld
Het Malieveld in Den Haag mag in de toekomst niet meer worden gebruikt voor demonstraties met trekkers. Dat heeft de gemeente Den Haag bepaald. Onderzoek heeft aangetoond dat de belasting van de parkeergarage onder het veld door het gewicht van de trekkers zo groot wordt, dat de kans op beschadigingen en ongelukken aanwezig is.
Het Malieveld blijft wel beschikbaar voor demonstraties waarbij de deelnemers te voet komen. Als daar zware voertuigen voor worden ingezet, moeten die aan de noordkant worden geparkeerd langs de Boorlaan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (AKK) #688016
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 718 Gen6 Profi Setting 2
2021, P.O.A.
-

John Deere 6R 130 trekker (LIE) #779416
Gebruikt, € 115.000
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zondag10° / 1°25 %
-
Maandag9° / 5°70 %
-
Dinsdag10° / 4°10 %















