Termijnmarkt reageert op moeizame aardappeloogst
De notering op de aardappeltermijnmarkt voor contracten op levering in april 2020 steeg vandaag tot maximaal 16,70 euro per 100 kilo.
De oplopende termijnprijzen hebben alles te maken met de toch wel moeizame aardappeloogst. Beursmakelaar De Vries & Westermann schatte aan het begin van deze week dat van de consumptieaardappelen in Nederland niet meer dan een derde van het areaal gerooid is. Vooral in kleigebieden moet nog veel gebeuren en is de kans op oogstverliezen groot.
Daar komt bij dat het mooie weer dat deze week is voorspeld vooralsnog op zich laat wachten. De termijnnotering voor het aprilcontract opende vandaag met 16,10 euro per 100 kilo en steeg dus door naar 16,70 euro. Voor het junicontract is de termijnprijs inmiddels 17,70 euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 360M
2014, P.O.A.
-

Valtra T202 (AKK) #697140
Gebruikt, € 36.850
-

Lemken Vari-Opal 7 3 schaar ploeg (OLD) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag13° / 9°5 %
-
Woensdag15° / 8°5 %
-
Donderdag15° / 10°20 %














