Depot CC in Bleiswijk gaat naar Hazerswoude-Dorp
Container Centralen (CC) verhuist zijn depot in Bleiswijk naar een locatie in Hazerswoude-Dorp. Het nieuwe gebouw is groter dan het huidige en heeft meer ladingdocks, aldus CC.
De verhuizing naar Hazerswoude-Dorp is het gevolg van de herontwikkeling van het terrein in Bleiswijk, waar CC is gevestigd. Hier worden de voormalige gebouwen van Royal FloraHolland gesloopt.
CC huurt om die reden het oude gebouw van Baas Plantenservice in Hazerswoude-Dorp. Ook het depot van Royal FloraHolland verhuist mee van Bleiswijk naar deze nieuwe locatie.
Meer ladingdocks
'Een belangrijk voordeel van dit pand is dat het speciaal ontworpen is voor plantenlogistiek. Er is ruimte voor veel meer ladingdocks. Hierdoor zullen de wachttijden voor klanten van CC en FloraHolland voortaan minimaal zijn', meldt CC. Het nieuwe depot gaat op 1 mei open.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692298
Gebruikt, € 3.950
-

Toro Z-Master 4000
2022, P.O.A.
-

John Deere X167R Zitmaaier (HIL) #27416
Gebruikt, € 5.644
-

Gewichtblok 600 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Maandag9° / 2°10 %
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
















