Cumela subsidieert 450 trekkerbumpers
			De trekkerbumpercampagne van Cumela Nederland verloopt voortvarend. In ruim twee jaar tijd zijn al 450 trekkerbumpers gesubsidieerd.
		
		Hiermee geeft de sector aan verkeersveiligheid serieus te nemen. Er is nog maar voor vijftig trekkerbumpers subsidie van 500 euro beschikbaar.
Volgens de gebruikers vergroten trekkerbumpers de zichtbaarheid van trekkers. Breedteverlichting en -markering zorgen bij andere weggebruikers voor een snelle herkenning. Bovendien zorgt de trekkerbumper voor afscherming van de voorwielen van trekkers.
Subsidieregeling
Omdat de vijfhonderd gesubsidieerde trekkerbumpers nog niet zijn behaald, gaat de trekkerbumpercampagne van Cumela door. Het verstrekken van 500 euro subsidie op de aanschaf van een trekkerbumper stopt, wanneer er vijfhonderd trekkerbumpers zijn gesubsidieerd.
Leden van Cumela en rijopleiders voor het T-rijbewijs kunnen een subsidie ontvangen voor maximaal twee trekkerbumpers per bedrijf.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
		 
			
		
		
		Meer marktprijzen
    
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
					
					
					Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
- 
					

Challenger MT765 (SOM) #691780
Gebruikt, P.O.A.
 - 
					

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (WOL) #692562
Gebruikt, € 6.966
 - 
					

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
 - 
					

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
 
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
- 
	Woensdag16° / 10°10 %
 - 
	Donderdag16° / 9°5 %
 - 
	Vrijdag15° / 8°5 %
 







								
								
								
								
								



					


