Dit jaar tien wolven gesignaleerd in Nederland
In 2018 zijn tot dusver tien verschillende wolven gesignaleerd in Nederland, waaronder zes wijfjes. Dat blijkt uit genetisch onderzoek van uitwerpselen en DNA-monsters van bijtwonden bij aangevallen schapen, uitgevoerd door Wageningen Environmental Research (WENR).

Van augustus tot en met oktober zijn twee nieuwe vrouwelijke wolven opgemerkt en een wolvin waarvan al eerder sporen werden aangetroffen. Sporen van zeven andere wolven die al eerder werden waargenomen, zijn daarna niet meer gevonden.
Tot voor kort stond de teller van het aantal waarnemingen op acht wolven, maar daar zijn dit najaar twee nieuwe exemplaren bijgekomen. De organisatie Wolven in Nederland houdt de waarnemingen nauwgezet bij en constateert dat sporen van wolven onder meer zijn gevonden in Friesland, Drenthe, Overijssel en op de Veluwe. De DNA-sporen van de dieren zijn terug te voeren naar Duitsland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
TWIN 470DH HARK
Gebruikt, P.O.A.
-
Contragewicht
Gebruikt, € 775
-
Massey Ferguson MF 5711 M Dyna-4
Nieuw, P.O.A.
-
Lely Splendimo 240 TCN met kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Transportplanner voor paardenmest (m/v)
Walkro Grondstoffen BV - Columbusweg, 5927, 5928 Venlo, 5927, 5928
Vacature businessmanager Poultry Expertise Centre/ Calf Expertise Centre (PEC/ CEC) 0,8 – 1 fte
Poultry Expertise Centre - Barneveld, Nederland
Ondernemende adviseur / Teamleider AGRO
Aelmans Adviesgroep - Baexem, Leudal
Strategisch adviseur agro
Aelmans Adviesgroep - Baexem, Leudal
Adviseur ruimtelijke ontwikkeling en milieu
Aelmans Adviesgroep - Baexem, Leudal
Weer
-
Maandag8° / 0°10 %
-
Dinsdag5° / -3°10 %
-
Woensdag6° / -6°10 %