Dit jaar tien wolven gesignaleerd in Nederland
In 2018 zijn tot dusver tien verschillende wolven gesignaleerd in Nederland, waaronder zes wijfjes. Dat blijkt uit genetisch onderzoek van uitwerpselen en DNA-monsters van bijtwonden bij aangevallen schapen, uitgevoerd door Wageningen Environmental Research (WENR).
Van augustus tot en met oktober zijn twee nieuwe vrouwelijke wolven opgemerkt en een wolvin waarvan al eerder sporen werden aangetroffen. Sporen van zeven andere wolven die al eerder werden waargenomen, zijn daarna niet meer gevonden.
Tot voor kort stond de teller van het aantal waarnemingen op acht wolven, maar daar zijn dit najaar twee nieuwe exemplaren bijgekomen. De organisatie Wolven in Nederland houdt de waarnemingen nauwgezet bij en constateert dat sporen van wolven onder meer zijn gevonden in Friesland, Drenthe, Overijssel en op de Veluwe. De DNA-sporen van de dieren zijn terug te voeren naar Duitsland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.313
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (HAE) #24505
Gebruikt, € 10.475
-

Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag10° / 6°95 %
-
Maandag11° / 7°95 %
-
Dinsdag13° / 6°85 %














