Veiling Rhein-Maas past tarieven aan
Bloemen- en plantenveiling Veiling Rhein-Maas in het Duitse Straelen-Herongen past in 2019 de tarieven aan. Het bedrijf voert het principe van ‘kostenmaker is kostendrager’ verder door.
Dit betekent dat Veiling Rhein-Maas bewust de kosten neerlegt op de momenten van het gebruik van middelen, diensten of service. Daarnaast werkt de veiling aan meer eenheid in gelijksoortige tarieven en wil het minder uitzonderingen hanteren. 'We voeren vanaf volgend jaar voor de belangrijkste tarieven in ieder geval een indexering in als minimum tariefsaanpassing.'
Tot de belangrijkste wijzigingen voor volgend jaar behoren het vervallen van de korting op CC's in monsterpartijen en de gelijkstelling van de karheffing Klokservice bij de klok (4 euro). De veiling, een joint venture van het Duitse Landgard en het Nederlandse Royal FloraHolland, verhoogt de stortkosten bij doordraai naar 0,90 euro per fust met een maximum van 40 euro per kar.
Fust
Veiling Rhein-Maas voert zoals gebruikelijk ook de wijzigingen in de tarieven van eenmalig en meermalig fust zoals Landgard en FloraHolland deze hebben voorgenomen, door. Voor klanten van de veiling is de belangrijkste verandering de doorvoering van een tariefsverhoging voor eenmalig plantenfust. Dit gebeurt in overeenstemming met de Landgard-regeling.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (SOM) #692146
Gebruikt, € 6.966
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692297
Gebruikt, € 3.950
-

KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag14° / 6°85 %
-
Woensdag12° / 8°90 %
-
Donderdag13° / 7°15 %














