LTO Glaskracht Nederland wil garanties hoogcalorisch gas
Als glastuinbouwcluster Agriport A7 van het laagcalorische gas af moet, is het zaak om garanties te geven op de kwaliteit van het te leveren hoogcalorische gas. Dat vindt LTO Glaskracht Nederland.
Minister Eric Wiebes van Economische Zaken en Klimaat heeft een 'top 9' vastgesteld van grootverbruikers van laagcalorisch gas die uiterlijk in 2022 omgeschakeld moeten zijn naar hoogcalorisch gas. Eén daarvan is glastuinbouwcluster Agriport A7.
Dat is een onderdeel van het plan dat de minister presenteerde om de gaswinning in Groningen zo snel mogelijk terug te dringen. Eerder werd een vijftal glastuinbouwclusters door het ministerie benaderd om plannen te maken voor omschakeling in 2022. Deze werden de afgelopen maanden ontwikkeld, maar op één na hoeven deze niet uitgevoerd te worden.
Garantie
LTO Glaskracht Nederland blijft contact onderhouden met Agriport A7 over de verdere aanpak. Zo hebben LTO Glaskracht Nederland, Agriport A7 en enkele andere partijen afgelopen week in een brief aan het ministerie gevraagd om garanties op de kwaliteit van het te leveren H-gas. Hiermee kunnen de ombouwkosten aanzienlijk worden beperkt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
-

John Deere 5100M trekker (REU) #782329
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X948 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (LIE) #781642
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag28° / 20°20 %
-
Zondag28° / 16°5 %
-
Maandag31° / 17°15 %

















