Zuid-Holland steekt 5,9 miljoen in duurzame landbouw
Provincie Zuid-Holland opent binnenkort de subsidiemaatregel Samenwerking duurzame innovaties landbouw Zuid-Holland 2018. Hiervoor is in totaal 5,9 miljoen euro beschikbaar.
Ideeën die aansluiten bij de Innovatieagenda Duurzame Landbouw zijn welkom. De subsidie is bestemd voor projectmatige samenwerkingsverbanden voor het uitvoeren van innovatieprojecten.
De samenwerking richt zich op versterking van de positie van de agrariër, nieuwe marktconcepten en verdienmodellen, geringer grondstoffengebruik, gesloten kringlopen en behoud en versterken van de biodiversiteit.
'Doorpakken'
'Alleen door samen te werken kunnen wij de landbouw- en voedselketen in Zuid-Holland verduurzamen. We moeten nu doorpakken. Ik daag de duurzame landbouwpioniers uit om samen de schouders eronder te zetten', laat gedeputeerde Han Weber weten.
De POP3-maatregel wordt op 11 juni opgesteld. Aanvragen zijn toten met 30 augustus welkom via duurzamelandbouw@pzh.nl.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (KOU) #691828
Gebruikt, € 3.289
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, P.O.A.
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zondag7° / 2°5 %
-
Maandag6° / 0°30 %
-
Dinsdag3° / -2°45 %

















